ŚLINIAKI Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 41 elementów
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw bawełny oraz warstwy wypełniacza chroniącego przed szybkim przemakaniem. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku. Z przodu pandy, z tyłu bawełna pomarańczowa w białe grochy. Lamówka biała.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw bawełny oraz warstwy wypełniacza chroniącego przed szybkim przemakaniem. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku. Z przodu kotwice i stateczki, z tyłu bawełna pomarańczowa w białe grochy. Lamówka pomarańczowa.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw bawełny oraz warstwy wypełniacza chroniącego przed szybkim przemakaniem. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku. Z przodu słoniki, z tyłu bawełna w rowery. Lamówka błękitna.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw bawełny oraz warstwy wypełniacza chroniącego przed szybkim przemakaniem. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku. Z przodu zygzaki, z tyłu beżowe paseczki. Lamówka biała.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw bawełny oraz warstwy wypełniacza chroniącego przed szybkim przemakaniem. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku. Z przodu mychy na szarym, z tyłu rowery. Lamówka granatowa w kropeczki.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw bawełny oraz warstwy wypełniacza chroniącego przed szybkim przemakaniem. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku. Z przodu słoniki, z tyłu bawełna w rowery. Lamówka granatowa w kropeczki.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw bawełny oraz warstwy wypełniacza chroniącego przed szybkim przemakaniem. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku. Z przodu słoniki, z tyłu bawełna w rowery. Lamówka biała.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw bawełny oraz warstwy wypełniacza chroniącego przed szybkim przemakaniem. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku. Z przodu morskie żyjątka, z tyłu bawełna błękitna w kropki. Lamówka granatowa w białe kropeczki.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw bawełny oraz warstwy wypełniacza chroniącego przed szybkim przemakaniem. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku. Z przodu motyw z drzewami, ptakami i sową, z tyłu wielokolorowe pieski, kotki, korale, obrazki. Lamówka biała.

  30,00 zł
  W magazynie
 • Klasyczny śliniak uszyty z dwóch warstw tkaniny. Z wierzchu wysokiej jakości bawełna, od spodu tkanina wilgocioodporna. Można go używać obustronnie. Z przodu jabłka na ciemno-różowym tle i kropki na śliwkowym, rozdzielone białą wypustką. W tyle kwiaty na czarnym.

  20,00 zł
  W magazynie
 • Mały śliniaczek uszyty z dwóch warstw tkaniny. Od góry wysokiej jakości bawełna, od dołu tkanina markizowa, wilgocioodporna. Można go używać obustronnie. Z przodu jabłka na ciemno-różowym tle i kropki na śliwkowym, rozdzielone białą wypustką. W tyle kwiaty na czarnym.

  20,00 zł
  W magazynie
 • Duży śliniaczek uszyty z dwóch warstw tkaniny. Z przodu jeans, w tyle granatowa bawełna w białe groszki. Lamówka granatowa. Można go używać obustronnie. Jest bardzo przyjemny, naturalny i miękki w dotyku.

  35,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 13 - 24 z 41 elementów